×

Регистрация

Войти

Требуется ввести Имя!
Требуется ввести Фамилию!
Имя не является действительным!
Фамилия не является действительной!
Введите правильный электронной адрес Например (info@mircopro.com.ua) !
Требуется ввести Электронный адрес!
Электронный адрес уже зарегистрирован!
Требуется ввести Пароль!
Введите правильный пароль!
Введите 6 или более символов!
Введите 16 или меньше символов!
Подтверждение пароля не совпадает!
Требуется принять условия и правила!
E-mail или пароль неправильный!

Лайт бокс с LED подсветкой для предметной съемки Mircopro 550 (50x50x50 см)

Лайт бокс с LED подсветкой для предметной съемки Mircopro 550 (50x50x50 см)

2 739 ₴
Доступность: Есть в наличии

Бокс для предметной и макросъемки со встроенной светодиодной подсветкой. Габарит 50х50х50 см

* Обязательные поля

Описание

Бокс містить жорсткий металевий каркас на кожній грані куба, на який натягнута щільна, двошарова тканина. Бічні стінки, верхня і лицьова стінки з внутрішньої сторони мають додатковий сріблястий матеріал, що відбиває (таким же як і в софтбокса), для додаткового рівномірного розсіювання світла. У робочому положенні грані між собою з'єднуються за допомогою липучок по всі довжині ребра. У складеному вигляді куб трансформується в невеликий планшет з габаритами грані і має зручну ручку для перенесення. Захистом від мимовільного відкриття служить спеціальний язичок з липучкою.
У комплекті з боксом є чотири матових вінілових фони: чорний, білий, сірий і золотий. Вони кріпляться до задньої і нижньої стінки за допомогою липучок. Це забезпечує безшовний перехід між гранями на знімку. Фотографувати предмети можна як з верхньої точки через кругле вікно, так і через велике вікно у фронтальній стінці. Для зручності зміни предметів це вікно забезпечено шторкою, яку можна зафіксувати у відкритому положенні.
Джерелом світла служать 120 діодів, розташованих квадратом на верхній грані куба. Блок живлення виносний, забезпечений вимикачем. Він зберігається в спеціальній кишені зовні задньої стінки. Регулювати яскравість діодів можна за допомогою додаткового розсіювача з білої напівпрозорої тканини, який кріпитися всередині на липучках з можливістю невеликого регулювання по висоті.

Отзывы

Добавить отзыв

У этого продукта нет комментариев.